ამბები

გზამკვლევი 2021 წლის თვითმმართველობის არჩევნებისთვის

30 სექტემბერი 2021
გზამკვლევი 2021 წლის თვითმმართველობის არჩევნებისთვის
  • Tbilisi

    Proportional list

    1. Giorgi Noniashvili

    2. Dato Zghenti

    3. Nino Ordenidze

    4. Besik Donadze

    5. Dato Zghenti

    6. Lasha Janjghava

    7. Tea Cotua

    8. Giorgi Bakhtadze

    9. Alexander Gurabanidze

    10. Malorita Edisherashvili

    The candidate for the mayor's office agreed by the opposition

    Nika Melia (United National Movement 5)

    Major players of European Georgia

    1. Giorgi Noniashvili - Chugureti (agreed candidate of the opposition)

    2. Dato Zhghenti - Samgori (agreed candidate of the opposition)

    3. ბესიკ დონაძე - ისანი (ოპოზიციის შეთანხმებული კანდიდატი)

    ოპოზიციის შეთანხმებული მაჟორიტარი კანდიდატები

    1. ბათუ ქუთელია, დროა - ელენე ხოშტარია 32 (ვაკე)

    3. თამაზ ახობაძე, დროა - ელენე ხოშტარია 32 (კრწანისი)

    4. ელენე ხოშტარია, დროა - ელენე ხოშტარია 32 (გლდანი)

    5. თენგო კირთაძე, გირჩი - მეტი თავისუფლება 45 (მთაწმინდა)

    6. ბორის ყურუა, გირჩი - მეტი თავისუფლება 45 (საბურთალო)

    7. ნიკა მოსიაშვილი, გირჩი - მეტი თავისუფლება 45 (დიდუბე)

    8. ბადრი გრიგალაშვილი, გირჩი - მეტი თავისუფლება 45 (ნაძალადევი)

  • გორი

    პროპორციული სია

    1. ვახტანგ მარწყვიშვილი

    2. ზურაბ ღვინიაშვილი

    3. ნინო მიროტაძე

    4. ვიქტორ ქარქიშვილი

    5. დავით გვილია

    6. ხათუნა სამადალაშვილი

    7. სერგო ლაფაჩი

    8. თამარ მარწყვიშვილი

    9. გია გოგიაშვილი

    10. ბექა გვილია

    მერობის კანდიდატი

    ეთერ ჯალაღანია (ევროპული საქართველო - მოძრაობა თავისუფლებისთვის 2)

    ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

    1. ზურაბ ღვინიაშვილი - ქ. გორი, ოლქი N1

    2. ნინო მიროტაძე - ქ. გორი, ოლქი N2

    3. ნუნუ გოგიაშვილი - ქ. გორი, ოლქი N3

    4. ვიქტორ ქარქიშვილი - ატენი, ბოშური, ქვახვრელი, ხიდისთავი, მღებრიანი, საყავრე

    5. დავით გვილია - ტინისხიდი, სკრა

    6. თამარ მარწყვიშვილი - ვარიანი, ნიქოზი, შინდისი

    7. თორნიკე მარუმაშვილი - ბერბუკი

    8. თინათინ პავლიაშვილი - დიცი, მერეთი, ტირძნისი

    9. ზურაბ წკრიალაშვილი - ზეღდულეთი, შავშვები

    10. ელზა იმერლიშვილი - ახალუბანი, მეჯვრისხევი

    11. გია გოგიაშვილი - კარალეთი

  • კასპი

    პროპორციული სია

    1. მერაბ ავდიევი

    2. ვალერიან მაქარაშვილი

    3. ლელა დვალიშვილი

    4. მარი ალიმბარაშვილი

    5. ვიქტორ გურგენიძე

    6. ვასილ ბეგლარაშვილი

    7. ლელაჩი ზავრადაშვილი

    8. დათო შატაიძე

    9. ნიკოლოზ ქოთოლაშვილი

    10. ნინო მაისურაძე

    მერობის კანდიდატი

    აკაკი გეჯაძე (ევროპული საქართველო - მოძრაობა თავისუფლებისთვის 2)

    ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

    1. მერაბი ავდიევი - ქ. კასპი, ოლქი N1

    2. ვალერიან მარქარაშვილი - ქ. კასპი, ოლქი N2

    3. ლელა დვალიშვილი - აღაიანი, ლამისყანა

    4. ვასილ ბეგლარაშვილი - დოესი, თელიანი

    5. ლელაჩი ზავრადაშვილი - კავთისხევი, წინარეხი

    6. დათო შატაიძე - ახალქალაქი, ახალციხე

    7. ნიკოლოზ ქოთოლაშვილი - კოდისწყარო, სამთავისი, ქვემო ჭალა

    8. არჩილ ბატკუაშვილი - ქვემო გომი, მეტეხი

  • ქარელი

    პროპორციული სია

    1. მარლენ ლოლიტაშვილი

    2. გიგა თოდაძე

    3. მანანა ეკალაძე

    4. ივანე ინდუაშვილი

    5. ბადრი ლურსმანაშვილი

    6. ირინე ელბაქიძე

    7. გიორგი ნონაშვილი

    8. გია ინდუაშვილი

    9. იზა ვახტანგიშვილი

    10. იოსებ მახმადოღლი

    ოპოზიციის შეთანხმებული მერობის კანდიდატი

    ნიკოლოზ ახალკაცი (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5)

    ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

    1. გიგა თოდაძე - ქ. ქარელი, ოლქი N1

    2. მარლენ ლომიტაშვილი - აგარა, ფერსა

    3. ივანე ინდუაშვილი - რუისი, ურბნისი

    4. ირინე ელბაქიძე - კეხიჯვარი, ახალსოფელი, ზღუდერი

    5. გიორგი ნონაშვილი - ხვედურეთი, ბებნისი

    6. გოდერძი ბეგალაშვილი - ბრეთი

  • ხაშური

    პროპორციული სია

    1. ელზა კიკაძე

    2. რუსუდან ნადირაძე

    3. პაატა აწკარუნაშვილი

    4. ნატალია სტეფანოვი

    5. სიმონ ლომიძე

    6. შორენა კიკაძე

    7. თამაზ ჩოჩიშვილი

    8. თეონა ხარშილაძე

    9. გივი ლომიძე

    10. ნატო კიკაძე

    ოპოზიციის შეთანხმებული მერობის კანდიდატი

    იოსებ ბუაძე (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5)

    ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

    1. ელზა კიკაძე - ქ. ხაშური, ოლქი N2

    2. პაატა აწკარუნაშვილი - ქ. ხაშური

    3. შორენა კიკაძე - ქ. ხაშური, ოლქი N3

    4. სიმონ ლომიძე - ცონცხარა

    5. თამაზ ჩოჩიშვილი - გომი, ფლევი

    6. ნატო კიკაძე - ქვიშხეთი, ცხრამურა

    7. იური კვინიკაძე - სურამი

    8. თამაზ გაგლოშვილი - ოსიაური, წრომი, ხცისი, ხალები

    9. ნიკოლოზ ლომიძე - ალი, წაღვლი

  • რუსთავი

    პროპორციული სია

    1. ვახტანგ ქებაძე

    2. ლაშა მჭედლიძე

    3. ლეილა ალიბეგაშვილი

    4. ოლეგი ღვალაძე

    5. ბესიკ ქოჩიაშვილი

    6. ინგა სიხარულიძე

    7. ილია ჩაბრაძე

    8. დავით ტეფნაძე

    9. ნონა ოდიშარია

    10. ზაზა კაპანაძე

    ოპოზიციის შეთანხმებული მერობის კანდიდატი

    დავით კირკიტაძე (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5)

    ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

    1. ვახტანგ ქებაძე - ქ. რუსთავი, ოლქი N5 (ოპოზიციის შეთანხმებული კანდიდატი)

    ოპოზიციის შეთანხმებული მაჟორიტარი კანდიდატები

    1. ნანა შატბერაშვილი (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა N5) - ქ. რუსთავი ოლქი N1

    2. ნინო იმედაშვილი (ლელო 9) - ქ. რუსთავი ოლქი N2

    3. ნიკა გაბათაშვილი (გირჩი - მეტი თავისუფლება 45) - ქ. რუსთავი ოლქი N3

    4. ამირან მიქაძე (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ქ. რუსთავი ოლქი N4

    5. ნათელა მანჯგალაძე (ლელო 9) (ქ. რუსთავი ოლქი N6)

    6. თინათინ ლოცულაშვილი (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ქ. რუსთავი ოლქი N7

  • გარდაბანი

    პროპორციული სია

    1. გაბილ გასანოვი

    2. რამილი ბადალოვი

    3. მაგული ქვრივჭირიშვილი

    4. შამშად მამედოვი

    5. სალახ მამედოვი

    6. ნათია ძიგოშვილი

    7. რაიატ მეხტიევი

    8. ემზარი ნამაზოვი

    9. გულნარა კაციტაძე

    ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

    1. მაგული ქვრივჭირიშვილი - მარტყოფი

    2. შამშად მამედოვი - კალინინა

    3. სალახ მამედოვი - გარდაბანი, ოლქი N6

    4. ნათია ძიგოშვილი - გამარჯვება

  • მარნეული

    პროპორციული სია

    1. ამილ გასუმოვი

    2. გიას მამედოვი

    3. შაფიგა კასუმოვა

    4. ანარ ზეინალოვი

    5. ვაკილ მამედოვი

    6. აისელ ალიევა

    7. ბაირამ ასლანოვი

    8. ნინო რობაქიძე

    9. ილგარ ნაბიევი

    10. ფარხად გარაჯაევი

    მერობის კანდიდატი

    ახმედ იმამკულიევი (ევროპული საქართველო - მოძრაობა თავისუფლებისთვის 2)

    ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

    1. ამილ გასუმოვი - კაპანახჩი, ალგეთი

    2. გიას მამედოვი - ქუთლიარი, ყულარი

    3. ანარ ზეინალოვი - ყიზილაჯლო

    4. ნინო რობაქიძე - წერეთელი, თამარისი

    5. ფარხად გარაჯაევი - დამია, გეურარხი, შულავერი

    6. სახავატ ბაიდევი - სადახლო

    7. ნამიგ ნაგიევი - კაჩაგანი, კასუმლო

    8. ილგარ ნაბიევი - ქ. მარნეული, ოლქი N1

  • ბოლნისი

    პროპორციული სია

    1. სალომე ვარსიმაშვილი

    2. ნინო ვარსიმაშვილი

    3. ვლადიმერ ტაბიძე

    4. ხათუნა ცხადაძე

    5. თინათინი მოსულიშვილი

    6. ჯემალი მოსულიშვილი

    7. ელზა ცუცქირიძე

    8. ნანი ავალიანი

    9. ლაშა კობეშავიძე

    10. ირინა გაბაძე

    ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

    1. სალომე ვარსიმაშვილი - თამარისი

    2. ნინო ვარსიმაშვილი - მამხუტი

    3. ხათუნა ცხადაძე - ქვემო ბოლნისი

    4. თინათინ მოსულიშვილი - რაჭისუბანი, დისველი

    5. ჯემალ მოსულიშვილი - დარბაზი

    6. ელზა ცუცქირიძე - კაზარეთი

    7. ნანი ავალიანი - ქ. ბოლნისი, ოლქი N1

  • დმანისი

    პროპორციული სია

    1. პავლე ადუაშვილი

    2. ქამილ აბდურახმანოვი

    3. ხათუნა ადუაშვილი

    4. კამანდარ ისმაილოვი

    5. ნარიმან გუსეინოვი

    6. თამარ ურუმაშვილი

    7. ფაზილია გასანოვი

    8. ნათია ადუაშვილი

    9. თეიმურაზ თეთრაძე

    10. გონჩა იბრაგიმოვა

    ოპოზიციის შეთანხმებული მერობის კანდიდატი

    გიორგი ტატუაშვილი (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5)

    ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

    1. ქამილ აბდურახმანოვი - იფნარი, ყიზილქილისი

    2. ხათუნა ადუაშვილი - განთიადი

    3. კამანდარ ისმაილოვი - ირგანჩაი

    4. ნარიმან გუსეინოვი - ოროზმანი

    5. თამარ ურუმაშვილი - მაშავერა, დიდი დმანისი, სარიკე

    6. ტარიელ მიშელაძე - სარკინეთი, გომარეთი

    7. ფაზილ გასანოვი - კამარლო

    8. ნათია ადუაშვილი - ქ. დმანისი, ოლქი N1

  • წალკა

    პროპორციული სია

    1. ზვიად ძირკვაძე

    2. ციალა შაინიძე

    3. გურამ გელაძე

    4. ემზარ შაინიძე

    5. მარინა აბაშიძე

    6. ნუგზარი ღორჯომელაძე

    7. გულვარდი ღორჯომელაძე

    8. ტარიელ ღორჯომელაძე

    9. ნოდარი შაინიძე

    10. მაყვალა ვაშაყმაძე

    ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

    1. გურამ გელაძე - ავარლანო, რეხა, ჰანდო, გუმბათი

  • თეთრიწყარო

    პროპორციული სია

    1. შოთა მათითაიშვილი

    2. რუსლან ავალიანი

    3. ნატო მეცხვარიშვილი

    4. მინდია ცეცხლაძე

    5. გივი ტარახანიანი

    6. ია გელაძე

    7. მამუკა ვარდიაშვილი

    8. ამირან მიკირტუმაშვილი

    9. კარინე ბორაშვილი

    10. მერაბი დონაძე

    მერობის კანდიდატი

    ნინო დავითაშვილი (ევროპული საქართველო - მოძრაობა თავისუფლებისთვის 2)

    ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

    1. შოთა მათითაიშვილი - ქ. თეთრიწყარო, ოლქი N1

    2. რუსლან ავალიანი - ჭივჭვავი, დაღეთი

    3. ნატო მეცხვარიშვილი - ასურეთი, შავსაყდარი, ენაგეთი

    4. მინდია ცეცხლაძე - წინწყარო, ქოსალარი, გოლთეთი

    5. მამუკა ვარდიაშვილი - ჯორჯიაშვილი, ჩხიკვთა

    6. ამირან მიკირტუმაშვილი - ბორბალო, ვაშლოვანი

    7. კარინე ბორაშვილი - მანგლისი, ახალსოფელი, შეხვეტილა

    8. რუსუდან სიხუაშვილი - თონეთი

    9. ნოდარ ქედელიძე - ირაგა, კლდეისი

    10. თამარ მაღალდაძე - კოდა

  • ადიგენი

    პროპორციული სია

    1. გურამ მგელაძე

    2. გელა სარაშვილი

    3. ნუგზარ გიგოლაშვილი

    4. მალხაზ გიქოშვილი

    5. მეგი კაჭკაჭიშვილი

    6. ნუგზარ კაჭკაჭიშვილი

    7. ჟუჟუნა როსტომაშვილი

    8. ლევანი აბულაძე

    9. ჯემალ ოკუჯავა

    10. თინათინი ხვედელიანი

  • ასპინძა

    პროპორციული სია

    1. ფრიდონ ლონდარიძე

    2. ლია გიორგაძე

    3. თეიმურაზ გოგიშვილი

    4. ბესიკ მელიქიძე

    5. მერი დავლაშერიძე

    6. ვასილ ხითარაშვილი

    7. ნიკოლოზ ბერიძე

    8. სოფიკო წიკლაური

    9. ვახტანგი ზედგინიძე

    10. ლევანი ბერიძე

    ოპოზიციის შეთანხმებული მერობის კანდიდატი

    გიორგი გიორგაძე (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5)

    ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

    1. ვასილ ხითარიშვილი - ქ. ასპინძა, ოლქი N4

    2. თეიმურაზ გოგიშვილი - ქ. ასპინძა, ოლქი N7

    3. ბესიკ მელიქიძე - ქ. ასპინძა, ოლქი N5

  • ახალქალაქი

    პროპორციული სია

    1. ჰარუთიუნ ალექსანიან

    2. აბრაჰამ კარაპეტიან

    3. სირანუშ ხაჩატურიან

    4. ჯონი ხოზრევანიძე

    5. გაგიკ ალბერტიან

    6. ჟენია პაპოიან

    7. რუსლან ირიციან

    8. სურენ ხაჩატურიან

    9. რემიკ პოღოსიან

    10. კარენ პოღოსიან

    მერობის კანდიდატი

    არსენ კარაპეტიანი (ევროპული საქართველო - მოძრაობა თავისუფლებისთვის 2)

    ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

    1. ჰარუთიუნ ალექსანიანი - კოჭიო, კოთელია

    2. ჯონი ხოზრევანიძე - დილისკა, ჩუნჩხა, პტენა

    3. გაგიკ ალბერტიანი - ალასტანი, ტურცხი

    4. რუსლან ირიციანი - აზავრეთი

    5. სურენ ხაჩატურიანი - ხავეთი

    6. კარენ პოღოსიანი - სულდა, კარწახი

    7. ტიგრან კარაპეტიანი - ბარალეთი

    8. რუდიკ ჩივჩიანი - კარტიპამი, ხოსპიო

    9. აკაკი ნათენაძე - ოკამი, გოგაშენი

  • ახალციხე

    პროპორციული სია

    1. მარინე სუდაძე

    2. ალექსანდრე ლომსაძე

    3. ბადრი სამსონიძე

    4. ტარიელ ტაბატაძე

    5. თამაზი ლურსმანაშვილი

    6. თამაზი ლურსმანაშვილი

    7. დიანა ბერიძე

    8. მანანა ხითარიშვილი

    9. ირმა გვირჯიშვილი

    10. რომანი გვირჯიშვილი

    მერობის კანდიდატი

    ზურაბ სადათიერაშვილი (ევროპული საქართველო - მოძრაობა თავისუფლებისთვის 2)

    ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

    1. მარინე სუდაძე - ქ. ახალციხე, ოლქი N1

    2. ალექსანდრე ლომსაძე ქ. ახალციხე, ოლქი N3

    3. ბადრი სამსონიძე - კლდე

    4. ტარიელ ტაბატაძე - ანდრიაწმინდა

    5. მანანა ხითარიშვილი - ვალე

    6. ირმა გვირჯიშვილი - ურაველი

    7. რომანი გვირჯიშვილი - აწყური

    8. დავით ჩილინგარაშვილი - წყრუთი, სხვილისი

    9. სირანუშ კაზარიანი - წყალთბილა, პამაჯი, საძელი

  • ბორჯომი

    პროპორციული სია

    1. ბაქარ შირაძე

    2. თამილა ფერაძე

    3. გრიგორ ებრალიძე

    4. მამუკა ფერაძე

    5. ოთარი ზუბაშვილი

    6. გიორგი ღონღაძე

    7. გულნარა ჩოფლიანი

    8. თინათინ შეყელაძე

    9. მალხაზ ციყელაშვილი

    10. ნონა კაპანაძე

    ოპოზიციის შეთანხმებული მერობის კანდიდატი

    გივი ჯოლბორდი (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5)

    ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

    1. ბაქარ შირაძე - ბაკურიანი, ოლქი N3 (ოპოზიციის შეთანხმებული კანდიდატი)

    2. მამუკა ფერაძე - ტაძრისი (ოპოზიციის შეთანხმებული კანდიდატი)

    3. იოსებ კევლიშვილი - დვირი (ოპოზიციის შეთანხმებული კანდიდატი)

  • ნინოწმინდა

    პროპორციული სია

    1. არმენ პოდოღლიან

    2. არაიკ ბდოიანი

    3. კარლიკ მკრტჩიან

    4. ელეონორა ესოიან

    5. სლავიკ ვარჟაპეტიან

    6. არაგაც პაპოიან

    7. მანუშ ესოიან

    8. მანუკ კარაგოზიან

    9. ასია ბაბოიან

    10. სამველ ჩაპანიან

    ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

    1. არაიკ ბდოიანი - დიდი გონდურა

    2. ეთერ მანასიანი - ჰეშტია

    3. კარლიკ მკრტჩიანი - ტამბოვკა

    4. ელეონორა ესოიანი - დიდი ხანჩალი

    5. გარიკ ვარტანიანი - გორელოვკა

  • ფოთი

    პროპორციული სია

    1. ვახტანგი დარცმელიძე

    2. გიორგი შამუგია

    3. მაკა დანელია

    4. ირაკლი დუნდუა

    5. გიგა გვასალია

    6. გულჩორა მატკავა

    7. მიხეილი პაჭკორია

    8. ჯუნა სიჭინავა

    9. ქრისტინე ბოჯგუა

    10. პაატა ფიფია

    ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

    1. გიორგი შამუგია - კუნძული (ოპოზიციის შეთანხმებული კანდიდატი)

    2. ირაკლი დუნდუა - ნაბადა (ოპოზიციის შეთანხმებული კანდიდატი)

    ოპოზიციის შეთანხმებული მაჟორიტარი კანდიდატები

    1. ჟანა ჩაჩავა(ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ქ. ფოთი, ოლქი N1

    2. ანა ჭითანავა (მესამე ძალა - სტრატეგია აღმაშენებელი 1) - ქ. ფოთი, ოლქი N2

    3. დავით ბაბილუა (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ქ. ფოთი, ოლქი N3

    4. ლაშა რუხაია (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ქ. ფოთი, ოლქი N5

    5. ლევანი ბერიძე (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ქ. ფოთი, ოლქი N7

  • აბაშა

    პროპორციული სია

    1. ელენა გვაზავა

    2. ბეჟან ქარცივაძე

    3. ელზა სულავა

    4. გოჩა ბაახია

    5. ნაირა წულაია

    6. ლიანა ჯანელიძე

    7. ალექსანდრე ხოშტარია

    8. თამარი თოფურია

    9. ქეთავნ ხოშტარია

    10. გიორგი ჩაგანავა

    ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

    1. გოჩა ბაახია - გეზათი, სამიქაო

    2. გიორგი ჩაგანავა - კეთილარი

  • ზუგდიდი

    პროპორციული სია

    1. ბათლომე შელია

    2. გიორგი თოდუა

    3. მარიკა ქირია

    4. ანა თოდუა

    5. ინგა თოდუა

    6. ზვიად ღურწკაია

    7. მართა ქარდავა

    8. ზეინაბ მორგოშია

    9. საბა შონია

    10. მარიამ კუკავა

    ოპოზიციის შეთანხმებული მერობის კანდიდატი

    ანზორ მელია (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5)

    ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

    1. ბათლომე შელია - ქ.ზუგდიდი, ოლქი N1

    ოპოზიციის შეთანხმებული მაჟორიტარი კანდიდატები

    1. თემურ ღურწკაია (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ქ.ზუგდიდი, ოლქი N2

    2. ირაკლი სორდია (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ქ.ზუგდიდი, ოლქი N3

    3. ზვიად ჯღარკავა (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ჭითაწყარი, ცაიში, ურთა, ცაცხვი

    4. დავით გრიგოლაია (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ნარაზენი, აბასთუმანი, ახალსოფელი, ჯუმი, ოფაჩხაფუ, უჩაშონა, შამადელა, ხეცერა

    5. თენგიზ მამფორია (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - დიდი ნეძი, ორულუ, ერგეტა, ანაკლია, დიდი ნეძის კახათი, ცვანე

    6. დავით ვეკუა (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ჩხორიარიყე, ზედა ეწერი, ტყაია

    7. მერაბი ჭაჭუა (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - რუხი, ნაწულუკუ

    8. დავით ფიფია (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ყულიშკარი, ჯიხაშკარი, ჭაქვინჯი, ალერტკარი

    9. ბესიკი ჭეჟია (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ინგირი, ოქტომბერი, იორემე, დავითიანი

    10. მანუჩარი ფიფია (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ოდიში, კორცხელი, ჭკადუაში, ნაცატუ, ჩხოუში, ბაში

    11. გიორგი სორდია (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - კახათი

    12. ბესიკი გაბუნია (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - კოკი ორსანტია, ახალი კახათი, ხურჩა

    13. მაია კალანდია (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - დარჩელი, განმუხური, კიროვი

    14. მაია კალანდია (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - დარჩელი, განმუხური, კიროვი

  • მარტვილი

    პროპორციული სია

    1. გიორგი რუხაია

    2. მანუჩარ ფაცაცია

    3. ხატია ფირცხალავა

    4. ვალიკო კანკია

    5. დათა თაფლაძე

    6. შორენა შაშუკიშვილი

    7. გოგიტა ჯანჯღავა

    8. კახა გვილავა

    9. ლიკა ასანიძე

    10. ვარლამი დანელია

    ოპოზიციის შეთანხმებული მერობის კანდიდატი

    თეიმურაზ ჯანაშია (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5)

    ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

    1. დათო ხელაია - გაჭედილი, ინჩიხური (ოპოზიციის შეთანხმებული კანდიდატი)

    2. გიზო ხარებავა - კიწია, გურძემი (ოპოზიციის შეთანხმებული კანდიდატი)

    ოპოზიციის შეთანხმებული მაჟორიტარი კანდიდატები

    1. ვლადიმერ დანელია (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - მარტვილი, ოლქი N1

    2. ელისო დარციმელია (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ვედიდკარი,ონოღია

    3. კობა ასაბაშვილი (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ბანძა

    4. მამუკა დანელია (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ლეხაინდრაო, ნაჯახაო

    5. ნუკრი ძიძიგური (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ნაგვაზაო, ხუნწი

    6. ბექა ოდიშარია (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - აბედათი, სერგიეთი

    7. სოსო სურმავა (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - სალხინო

    8. პაატა პირტახია (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - თამაკონი, ნახუნაო

    9. მოგელი ჯოჯუა (სტრატეგია აღმაშენებელი - მესამე ძალა 1) - კურზუ, ტალერი

  • მესტია

    პროპორციული სია

    1. დავით ჯაფარიძე

    2. ილია ჯაფარიძე

    3. მარიამი ნაკანი

    4. იური რატიანი

    5. ხვიჩა კვიციანი

    6. ბელა რატიანი

    7. გიორგი რატიანი

    8. ლაშა ნიჟარაძე

    9. სალომე რატიანი

    10. თამაზ გაბულდანი

    ოპოზიციის შეთანხმებული მერობის კანდიდატი

    დავით მაღლაფერიძე (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5)

    ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

    1. დავით ჯაფარიძე - ქ. მესტია, ოლქი N1

    ოპოზიციის შეთანხმებული მაჟორიტარი კანდიდატები

    1. ლევან წერედიანი (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ლატალი

  • სენაკი

    პროპორციული სია

    1. მურადი შამათავა

    2. ანია ტურავა

    3. ეთერი ხარჩილავა

    4. მანანა წურწუმია

    5. ოთარი ცეკვაშვილი

    6. ვანო ხარბედია

    7. ვალენტი დემურია

    8. ოქსანა წურწუმია

    9. სოსლანი ჯოჯუა

    10. თეონა ბიგანაშვილი

    ოპოზიციის შეთანხმებული მერობის კანდიდატი

    კობა ნაყოფია (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5)

    ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

    1. მანანა წურწუმია - ქ. სენაკი, ოლქი N2

    2. ვანო ხარბედია - ეკი, მინჯი

    3. ვალენტი დემურია - ქ. სენაკი, ოლქი N

    4. ოქსანა წურწუმია - თეკლათი, ჭალადიდი

    5. სოსლანი ჯოჯუა - ნოქალაქევი, ლეძაძამე

    6. მიხეილ სანიკიძე - ნოსირი, გეჯეთი

    7. ასმათი ნოდია - ფოცხო, უშაფათი

    8. ირაკლი ჯიშკარიანი - ახალსოფელი

    9. ამირან დავითაია - ძველი სენაკი, მეორე ნოსირი

    ოპოზიციის შეთანხმებული მაჟორიტარი კანდიდატები

    1. მირანდა მირცხულავა (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ქ. სენაკი, ოლქი N1

    2. ლაშა კუჭავა (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ქ. სენაკი, ოლქი N3

    3. ამირან დავითაია (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ძველი სენაკი, მეორე ნოსირი

  • ჩხოროწყუ

    პროპორციული სია

    1. მერაბი შელია

    2. ჯამბული უბირია

    3. თეა ბებია

    4. კაკო ღურწკაია

    5. მირზა სანაია

    6. მარიკა ძერია

    7. ბადრი პერტაია

    8. ვალერი ნარსია

    9. ქეთო შენგელია

    10. გოდერძი სიჭინავა

    ოპოზიციის შეთანხმებული მერობის კანდიდატი

    ბადრი ქაჩავა (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5)

    ოპოზიციის შეთანხმებული მაჟორიტარი კანდიდატები

    1. რამაზი გულუა (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ქ. ჩხოროწყუ, ოლქი N1

    2. ვარლამ სიჭინავა (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ლესიჭინე

    3. გოგი პერტახია (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ახუთი

    4. გიორგი ქობალია (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ქვედა ჩხოროწყუ, ნაკიანი

    5. გოგიტა ჯიქია (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - კირცხილე, წურწუმე

    6. ზურაბ გაბისონია (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ხაბუმე

    7. რამაზ თოლორდავა (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - მუხურიზუმი

    8. მარინე დარსალია (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ნაფიჩხოვო, თაია

    9. გიორგი თოდუა (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ჭოღა

  • წალენჯიხა

    პროპორციული სია

    1. ანზორ არახამია

    2. ლანა შენგელია

    3. მალხაზ კვარაცხელია

    4. მარიამ შეროზია

    5. კორნელი მიქავა

    6. ვაჟა ფიფია

    7. კესო კვირკვია

    8. ნანა პაპავა

    9. თამაზ ბერიშვილი

    10. ალექსანდრე კვიციანი

    ოპოზიციის შეთანხმებული მერობის კანდიდატი

    გიორგი ხარჩილავა (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5)

    ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

    1. ანზორ არახამია - ქ. წალენჯიხა, ოლქი N1

    2. ლანა შენგელია - ჯვარი

    3. მალხაზ კვარაცხელია - ნაკიფუ, მიქავა

    4. მარიამ შეროზია - საჩინო, ჩქვალერი

    5. კორნელი მიქავა - ჯგალი, მედანი

    6. ვაჟა ფიფია - ობუჯი

    7. თამაზ ბერიშვილი - ლია, ეწერი

  • The Ultimate Link Directory for SEO Free Netflix, Free prime video and much more Best Chat forum for freebies and giveaways Most Secure Cloud free Secure Video Sharing platform free Earn upto 20$ a day Buy digital products for cheap Download wordpress themes and plugins free Themes Ultimate movies and web series

    ხობი

    პროპორციული სია

    1. მამუკა ჭოხონელიძე

    2. როლანდი სერგია

    3. მაკა შამათავა

    4. გიორგი ჭოხონელიძე

    5. ირაკლი ფაჩულია

    6. მარიამ შონია

    7. გოჩა კვაშილავა

    8. იმედი ქადარია

    9. გულჩორა ცანავა

    10. მამუკა ჩოკორაია

    მერობის კანდიდატი

    ლაშა ნიკოლაძე (ევროპული საქართველო - მოძრაობა თავისუფლებისთვის 2)

    ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

    1. მარიამ შონია - ქ. ხობი, ოლქი N1

    2. გოჩა კვაშილავა - ბია, ნოჯიხევი

    3. გულჩორა ცანავა - ქვემო ქვალონი, ზემო ქვალონი

    4. მამუკა ჩოკორაია - პირველი მაისი

    5. ტარიელ გრიგალაშვილი - გურიფუი, ახალსოფელი

    6. მანანა კვირკვაია - ახალხიბულა, ძველი ხიბულა

    7. ლორა ლაგვილავა - თორსა-დღვაბა, ხამისკური

    8. ნინო ალანია - საგვიჩიო, ჭალადიდი

    9. ნანული ძიძარია - ხეთა

    10. გიორგი რუხაია - პატარა ფოთი, შავღელე

    11. ნანა ალანია - საგვიჩო, ჭალადიდი

  • ამბროლაური

    პროპორციული სია

    1. ლია გოგოლაძე

    2. ამირან მურუსიძე

    3. ნუგზარ ჭიჭინაძე

    4. ნატო ცაგურიშვილი

    5. შოთა ყიფიანი

    6. ყარამან კობერიძე

    7. ივეტა თვალჭრელიძე

    8. ბესიკი ლობჯანიძე

    9. ამირან ჭელიძე

    10. ნანა კაციტაძე

    მერობის კანდიდატი

    მაია კაციტაძე (ევროპული საქართველო - მოძრაობა თავისუფლებისთვის 2)

    ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

    1. ნუგზარ ჭიჭინაძე - ველევი, ჭელიაღელე, ხოტევი

    2. შოთა ყიფიანი - ქ. ამბროლაური, ოლქი N1

    3. ყარამან კობერიძე - იწა, სხვავა

    4. ამირან ჭელიძე - ნამანევი, ნიკორწმინდა

    5. ლია გოგოლაძე - ლიხეთი, წესი, ხიდიკარი

  • ლენტეხი

    პროპორციული სია

    1. მირიან ლიპარტელიანი

    2. დავით მუკბანიანი

    3. ლიდა ლიპარტელიანი

    4. ზურაბი ლიპარტელიანი

    5. მაიზერ ლიპარტელიანი

    6. მზია აფაქიძე

    7. გიორგი შავრეშიანი

    8. გოგა გარდაფხაძე

    9. მირანდა ჩანქსელიანი

    10. მურთაზ ლიპარტელიანია

    ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

    1. ზურაბ ლიპარტელიანი - დაბა ლენტეხი (ოპოზიციის შეთანხმებული კანდიდატი)

  • ონი

    პროპორციული სია

    1. ჯონი გობეჯიშვილი

    2. რუსუდან დათეშიძე

    3. ოთარი ბურდილაძე

    4. იოსებ გობეჯიშვილი

    5. ლელა მეშვილდიშვილი

    6. ნინო ომაძე

    7. ნანი ბურდილაძე

    8. თენგიზი ირემაშვილი

    9. ანა ალიბეგაშვილი

    10. ავთანდილ გავაშელი

  • ცაგერი

    პროპორციული სია

    1. შორენა კახიძე

    2. ლელა დავითულიანი

    3. დათუნა გიორბელიძე

    4. ალექსანდრე დანგაძე

    5. ლარისა გედენიძე

    6. ნანი კინწურაშვილი

    7. თამაზი ღვინიანიძე

    8. ლალი ბახტაძე

    9. ეკატერინა ქუთათელაძე

    10. ნინო ჩანქსელიანი

    • ყაზბეგი

      პროპორციული სია

      1. ქეთევან მჭედლიძე

      2. ზაური სესიტაშვილი

      3. მაკა ჟვანია

      4. გიორგი ქაროსანიძე

      5. ნანა მოსეშვილი

      6. თამაზ გორდულაძე

      7. დურმიშხან დანგაძე

      8. ნინო კაკაურიძე

      9. ჯამბული კუხალაშვილი

      10. ია ყაველაშვილიი

      ოპოზიციის შეთანხმებული მერობის კანდიდატი

      იმედა შიოლაშვილი (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5)

    • დუშეთი

      პროპორციული სია

      1. მერი ფოლოდაშვილი

      2. ივანე თეთრუაშვილი

      3. შორენა კბილცეცხლაშვილი

      4. ვახტანგ ფოლოდაშვილი

      5. გოგიტა ყარმაზანაშვილი

      6. ნანა ჟვანია

      7. ლევან მელაძე

      8. ზაზა ბაიაშვილი

      9. მარინე აფციაური

      10. გიორგი მჭედლიშვილი

      ოპოზიციის შეთანხმებული მერობის კანდიდატი

      ლეონიდე კვირკვეიშვილი (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5)

      ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

      1. თეთრუაშვილი ივანე - ანანური, ჭართალი

      2. კბილცეცხლაშვილი შორენა - გრემისხევი, ჭადიჯვარი

      3. ფოლოდაშვილი ვახტანგი - ჭონქაძე

      4. ყარმაზანაშვილი გოგიტა - ჟინვალი

      5. ბაიაშვილი ზაზა - ლაფანაანთკარი, ხეობა

      6. ძაგანიშვილი ნინო - ჭოპორტი

      7. ნადიბაიძე მერაბ - მაღაროსკარი, უკანაფშავი

      8. დაიაური კახა - შატილი, ბარისახო

      9. ვეშაგური ტარიელ - ფასანაური, გუდამაყარი, ქვეშეთი

    • თიანეთი

      პროპორციული სია

      1. თამარ ღვინიაშვილი

      2. ელენე კოჭლაშვილი

      3. ვასილი ჯაბანიშვილი

      4. ნათია კოჭლაშვილი

      5. ლია მცხეთელაძე

      6. გიორგი გონჯილაშვილი

      7. თამარ ზარიძე

      8. მამუკა გონჯილაშვილი

      9. ელზა ბაღდავაძე

      10. ასმათ ჯამარაული

      ოპოზიციის შეთანხმებული მერობის კანდიდატი

      ილია არჩემაშვილი (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5)

    • მცხეთა

      პროპორციული სია

      1. გია პავლიაშვილი

      2. გოგიტა ავსაჯანიშვილი

      3. მაია პილპილაშვილი

      4. ლევანი ჟიჟიაშვილი

      5. ნანი მაკარიძე

      6. ლეილა ხუტაშვილი

      7. ბიჭიკო დიდებაშვილი

      8. სოფიო ჭითანავა

      9. ცირა პილპილაშვილი

      10. მურაზი ნაგიევი

      ოპოზიციის შეთანხმებული მერობის კანდიდატი

      ზაალ უდუმაშვილი (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5)

      ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

      1. გიორგი ნონიაშვილი - ჩუღურეთი

      2. დათო ჟღენტი - სამგორი

      3. ბესიკ დონაძე - ისანი

      ოპოზიციის შეთანხმებული მაჟორიტარი კანდიდატები

      1. პავლიაშვილი გია - ქსოვრისი, წილკანი, ვაზიანი, ძალისი

      2. ავსაჯანიშვილი გოგიტა - საგურამო, გალავნი, ცხვარიჭამია, ჯიღაურა, ნავდარაანთკარი

      3. პილპილაშვილი მაია - მუხრანი, ძველი ქანდი

      4. ჟიჟიაშვილი ლევანი - წეროვანი

      5. მაკარიძე ნანი - ქ.მცხეთა

      6. ხუტაშვილი ლეილა - ძეგვი, ნიჩბისი

      7. დიდებაშვილი ბიჭიკო - მისაქციელი, აღდგომიანთკარი, ნატახტარი, ნავაზი

      8. ჭითანავა სოფიო - ქსანი, ციხისძირი

    • საგარეჯო

      პროპორციული სია

      1. ამირან სონიშვილი

      2. ივანე ჭიაურელი

      3. ელისო შიოშვილი

      4. გიორგი ქურხული

      5. გიორგი მესხიშვილი

      6. ნათია კუჭუაშვილი

      7. გოჩა გიქორაშვილი

      8. აჟდარ ალიევი

      9. თამარ თულაშვილი

      10. ვასილი ყიასაშვილი

      ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

      1. ჭიაურელი ივანე - ქ.საგარეჯო, ოლქი N1

    • ახმეტა

      პროპორციული სია

      1. დავითი ბუჭყურაშვილი

      2. მარინე ახმეტელი

      3. ოთარი ჩეკურიშვილი

      4. ვაჟა მარუქაშვილი

      5. დავით გვილია

      6. ნონა ბუჭყურაშვილი

      7. თორნიკე მარუქაშვილი

      8. იოსებ ბუჭყურაშვილი

      9. რუსუდან ბუწანკალური

      10. ჯორჯი თაზაშვილი

    • თელავი

      პროპორციული სია

      1. ლელა მენთეშაშვილი

      2. ქეთევან ბედოიძე

      3. ნიკოლოზ დალაქიშვილი

      4. ნინო ხუციშვილიი

      5. თეონა ნატროშვილი

      6. ელიკო მეტრეველი

      7. ანა მამალაშვილი

      8. ეკატერინე ჯაშიაშვილი

      9. ფრიდონი ტერტერაშვილი

      10. დული შავგულიძე

      ოპოზიციის შეთანხმებული მერობის კანდიდატი

      გიორგი ბოტკოველი (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5)

      ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

      1. მენთეშაშვილი ლელა - ქალაქი თელავი - ოლქი N 1

      2. ბედოიძე ქეთევან - ქალაქი თელავი ოლქი N 3

      3. ნატროშვილი თეონა - კისისხევი, შალაური, ნასამხრალი

      4. მეტრეველი ელიკო - ფშაველი, ლალისყური, ლეჩური

      5. ესიტაშვილი მზია - აკურა, ვანთა, ქვ.ხოდაშენი, ბუშეტი

    • ყვარელი

      პროპორციული სია

      1. ანა ინასარიძე

      2. შალვა გაბრუაშვილი

      3. მაკა ზაალიშვილი

      4. გოჩა ყვავიაშვილი

      5. ელდარი გაბრუაშვილი

      6. ქეთევანი დავითაშვილი

      7. ამირანი მაილაშვილი

      8. ციცინო მაილაშვილი

      9. მარინა გაბრუაშვილი

      10. გელა ბეჟანიშვილი

    • გურჯაანი

      პროპორციული სია

      1. ვასილი უტიაშვილი

      2. ვალერი ბარნაბიშვილი

      3. რუსუდანი ჩუგოშვილი

      4. ვალერი ირომაშვილი

      5. მიხეილი ბეჟანიშვილი

      6. ლია ყანჩაშვილი

      7. იოსები კახიძე

      8. ბადური ღვინიაშვილი

      9. სოფიკო გოგილაშვილი

      10. მევლუდი ხაზიური

      ოპოზიციის შეთანხმებული მერობის კანდიდატი

      სერგი კაკალაშვილი (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5)

      ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

      1. ვასილ უტიაშვილი - ქ. გურჯაანი, ოლქი N2 (ოპოზიციის შეთანხმებული კანდიდატი)

      2. მიხეილ ბეჟანიშვილი - ველისციხე (ოპოზიციის შეთანხმებული კანდიდატი)

      3. ვალერი ირომაშვილი - ჩალაუბანი, კაჭრეთი, მელაანი, ზემო კაჭრეთი (ოპოზიციის შეთანხმებული კანდიდატი)

    • ლაგოდეხი

      პროპორციული სია

      1. გიორგი ენუქიძე

      2. მალხაზი მელაშვილი

      3. თამილა მაჩაიძე

      4. ილია მამაცაშვილი

      5. გიორგი შავერდაშვილი

      6. მაყვალა ხარაშვილი

      7. დავითი ლათიბაშვილი

      8. ნესტანი ტაბატაძე

      9. ლევანი ცარციძე

      10. ანტონი კაპანაძე

      ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

      1. მამაცაშვილი ილია - ლელიანი, არეშფერანი (ოპოზიციის შეთანხმებული კანდიდატი)

      2. შავერდაშვილი გიორგი - ბაისუბანი - (ოპოზიციის შეთანხმებული კანდიდატი)

    • სიღნაღი

      პროპორციული სია

      1. ნინო ღლიღვაშვილი

      2. ბესიკი ლაზარიაშვილი

      3. არსენი მიდელაშვილი

      4. მარიამ ლომაშვილი

      5. იმედა ხუნაშვილი

      6. ლექსო ბუწაშვილი

      7. ნინო ბუწაშვილი

      8. ივერი ნადირაშვილი

      9. იოსებ ქობალია

      10. ანა უსუფაშვილი

      ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

      1. ღლიღვაშვილი ნინო - ქ.სიღნაღი ოლქი N1

      2. ლაზარიაშვილი ბესიკ - ბოდბე

      3. მიდელაშვილი არსენ - ქ. სიღნაღი ოლქი N2

      4. ლომაშვილი მარიამ - ანაგა

      5. დავით გვილია - ტინისხიდი, სკრა

      6. ხუნაშვილი იმედა - ბოდბისხევი

      7. ბუწაშვილი ლექსო - ვაქირიკი

      8. ბუწაშვილი ნინო - საქობო

      9. ნადირაშვილი ივერი - ნუკრიანი

      10. ქობალია იოსებ - ტიბაანი, ქვ.მაჩხაანი

      11. უსუფაშვილი ანა - ილიაწმინდა, მაღარო

      12. კალანდაძე ალექსანდრე - ძველი ანაგა

      13. ხუნაშვილი რომანი - ჯუგაანი

    • დედოფლისწყარო

      პროპორციული სია

      1. გიორგი ენუქიძე

      2. მალხაზი მელაშვილიი

      3. თამილა მაჩაიძე

      4. ილია მამაცაშვილი

      5. გიორგი შავერდაშვილი

      6. მაყვალა ხარაშვილი

      7. დავითი ლათიბაშვილი

      8. მამუკა ალადაშვილი

      9. ნესტანი ტაბატაძე

      10. ლევანი ცარციძე

      ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

      1. ნოშრევან ნატროშვილი - ზემო მაჩხაანი, მირზაანი

      2. ვაჟა წიკლაური - გამარჯვება, იორმუღანლო

      3. ლეილა ლაზვიაშვილი - ზემო ქედი

      4. თემურ მოსემღვდლიშვილი - სამრეკლო

    • ქუთაისი

      პროპორციული სია

      1. დავით გოგისვანიძე

      2. რევაზი გვამბერაძე

      3. ნანა ქუმელაშვილი

      4. ამირან ძოწენიძე

      5. ვლადიმერ ჩიხლაძე

      6. შორენა საღინაძე

      7. ზვიადი ხუციშვილი

      8. მალხაზი შალამბერიძე

      9. რუსუდან გურგენაძე

      10. ვლადიმერ კობახიძეა

      ოპოზიციის შეთახნმებული მერობის კანდიდატი

      ხატია დეკანოიძე (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5)

      ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

      1. ამირან ძოწენიძე - უქემორიონი, გუმათი (ოპოზიციის შეთანხმებული კანდიდატი)

      ოპოზიციის შეთანხმებული მაჟორიტარი კანდიდატები

      1. თეიმურაზ პატარიძე (გირჩი - მეტი თავისუფლება 45) - გამარჯვება

      2. ანა კოხრეიძე (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ნიკეა-ძელქვიანიი

      3. ჯუმბერ შაშიაშვილი (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ვაკისუბანი, სულხან-საბა

      4. ნიკოლოზ ნარსია (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ქალაქ-მუზეუმი, საფიჩხია

      5. ნესტან დანელია (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - კახიანაური მუხრანი

      6. ბესიკ ბრეგაძე (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ავტოქარხანა

    • წყალტუბო

      პროპორციული სია

      1. სევერიანე გორდულაძე

      2. სოფიო კინწურაშვილი

      3. ავთანდილი მოწონელიძე

      4. კონსტანტინე შვანგირაძე

      5. ზაურ ქაშიბაძე

      6. მონიკა ქაშიბაძე

      7. კირილე შვანგირაძე

      8. მურთაზი კვერნაძე

      9. ნინო გორდულაძე

      10. ზაზა ჭეიშვილი

      ოპოზიციის შეთანხმებული მერობის კანდიდატი

      ზაზა მეტრეველი (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5)

      ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

      1. გელა ბობოხიძე - გვიშტიბი, პირველი წყალტუბო, გუბისწყალი, თერნალი (ოპოზიციის შეთანხმებული კანდიდატი)

      2. გიორგი ჩიტეიშვილი - ოფშკვითი, საყულია, ახალი საყულია (ოპოზიციის შეთანხმებული კანდიდატი)

      3. სევერიანე გორდულაძე - ქ. წყალტუბო, ოლქი N2

      ოპოზიციის შეთანხმებული მაჟორიტარი კანდიდატები

      1. შოთა გურეშიძე (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - გუბრის თემი

      2. გალაქტიონ ხარაბაძე (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ფარცხანაყანები

      3. ია იაშვილი (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ქვიტირი

      4. ლადო ყაველაშვილი (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - პატრიკეთი

      5. ავთანდილ გაბუნია (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - გეგუთი

      6. ნიკა მოსიაშვილი, გირჩი - მეტი თავისუფლება 45 (დიდუბე)

      7. როლანდ ზაქარაშვილი (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) რიონი

    • ტყიბული

      პროპორციული სია

      1. მადონა გაბელაშვილი

      2. ილია კუბლაშვილი

      3. ოთარი უკლება

      4. თამარი ქუთელია

      5. რეზო გაბრიჭიძე

      6. გურამი კირკიტაძე

      7. სოფიო ლეჟავა

      8. გიორგი ბუცხრიკიძე

      9. ლევანი ხვადაგიანი

      10. რუსუდანი უფლისაშვილი

      ოპოზიციის შეთანხმებული მერობის კანდიდატი

      ბესიკ ზოსიაშვილი (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5)

      ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

      1. გაბელაშვილი მადონა - ქ. ტყიბული ოლქი N11 (ოპოზიციის შეთანხმებული კანდიდატი)

    • ჭიათურა

      პროპორციული სია

      1. თენგიზ სამხარაძე

      2. დავით ლომიძე

      3. ეკა ხვედელიძე

      4. მანუჩარ ლაბაძე

      5. კახა ჩუბინიძე

      6. ანა ცუცქირიძე

      7. როსტომ წერეთელი

      8. პავლე შუკაკიძე

      9. იზოლდა გაფრინდაშვილი

      10. გივი ყაველაშვილი

      ოპოზიციის შეთანხმებული მერობის კანდიდატი

      ნოდარ ჩაჩანიძე (დამოუკიდებელი კანდიდატი)

      ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

      1. ლომიძე დავით - ნიგოზეთი (ოპოზიციის შეთანხმებული კანდიდატი)1

      2. ხვედელიძე ეკა - ზოდი-ხვაშეთი (ოპოზიციის შეთანხმებული კანდიდატი)

    • სამტრედია

      პროპორციული სია

      1. ავთანდილ სტურუა

      2. ალექსანდრე ჯვარშეიშვილი

      3. მარინა ხაზარაძე

      4. გოჩა ადეიშვილი

      5. ბეჟან ბაკურაძე

      6. დალი ჯვარშეიშვილი

      7. ირინა პერელმანი

      8. ლევან მანჩხაშვილი

      9. ირმა ჯანჯალია

      10. დავით ფოცხვერია

      ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

      1. ირინა პარელმანი - კულაში, ღანირი

      2. ზაზა მეგენეიშვილი - გომი, ოფეთი

      3. ზაზა ახობაძე - დიდი ჯიხაიში

      4. პაატა ჯვარშეიშვილი - ბაში, იანეთი

      5. თამარ ბალანჩივაძე - ქ. სამტრედია, ოლქი N2

      6. გიორგი კუტალაძე - გორმაღალი, საჯავახო

      7. ომარ ჩხაიძე - ეწერი, მელაური

      8. ლალი უბილავა - ქ. სამტრედია, ოლქი N3

      9. მარიამ ნემსაძე - ნაბაკევი

    • ხონი

      პროპორციული სია

      1. დავით ჭავჭანიძე

      2. ზურაბი ჯაჭვაძე

      3. რუსუდან სოზიაშვილი

      4. გიორგი ქეცბაია

      5. ინვერი დამენია

      6. შორენა ჭოლოკავა

      7. სერგო ჯალაღანია

      8. გოჩა ჯიბუხაია

      9. ეთერი ფანცულაია

      10. ფრიდონ ჩიხლაძე

      ოპოზიციის შეთანხმებული მერობის კანდიდატი

      ზურაბ ჯიბუხაია (ევროპული საქართველო - მოძრაობა თავისუფლებისთვის 2)

      ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

      1. ლაშა გედენიძე - გორდი, კინჩხა, ძეძილეთი (ოპოზიციის შეთანხმებული კანდიდატი)

      2. შორენა ჭოლოკავა - დედალაური (ოპოზიციის შეთანხმებული კანდიდატი)

      3. გოჩა ჯიბუხია - ნახახულევი (ოპოზიციის შეთანხმებული კანდიდატი)

      ოპოზიციის შეთანხმებული მაჟორიტარი კანდიდატები

      1. ნაზიბროლა გეგია (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ქ. ხონი ოლქი N1

      2. ბესარიონ ჭელიძე (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ქ. ხონი ოლქი N2

      3. ზვიად ჩიმაკიძე (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - მათხოჯი

      4. ზვიად ჩიმაკიძე (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - მათხოჯი

      5. რაულ ვაშაკიძე (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - გუბი

      6. რამაზ ბუაძე (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ჯიხაიში, ქუტირი

      7. ვალერიანე ქელბაქიანი (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ივანდიდი

    • ვანი

      პროპორციული სია

      1. კობა ძაგნიძე

      2. ბადრი მაისურაძე

      3. მაკა ხორბალაძე

      4. თორნიკე დიასამიძე

      5. გია ოჩხიკიძე

      6. ფიქრია ბაღდავაძე

      7. თამაზ გამრეკლიძე

      8. მამუკა თუთბერიძე

      9. ნინო ვაშაყმაძე

      10. ნინო ვაშაყმაძე

      ოპოზიციის მხარდაჭერილი მერობის კანდიდატი

      ბადრი მებურიშვილი (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5)

      ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

      1. ალექსანდრე ერისთავი - ქ. ვანი ოლქი N1 (ოპოზიციის შეთანხმებული კანდიდატი)

      2. კობა ძაგანიძე - გადიდი, ზედა ვანი, სალხინო (ოპოზიციის შეთანხმებული კანდიდატი)

      3. გია ოჩხიკიძე - ტობანიერი, ყუმური (ოპოზიციის შეთანხმებული კანდიდატი)

      4. ნინო ვაშაყმაძე - საპრასია, უხუთი (ოპოზიციის შეთანხმებული კანდიდატი)

      ოპოზიციის შეთანხმებული მაჟორიტარი კანდიდატები

      1. ნატო დვალი (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - დიხაშხო, სულორი, ძელუხი

      2. გიორგი ძაგანიძე (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ციხე სულორი, მექედი

      3. გიზო სულაბერიძე (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - შუამთა, მთისძირი

      4. სევერიანე ტყეშელაშვილი (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ბზვანი, ამაღლება

      5. ზაირა ნიჟარაძე (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ზვინდარი, გორა

      6. თორნიკე ერისთავი (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ფერეთი, სალომინაო

    • ბაღდათი

      პროპორციული სია

      1. შალვა დათუაძე

      2. რუსუდან გეწაძე

      3. მამუკა ლომსიანიძე

      4. მამუკა დათუაძე

      5. გიორგი ფერაძე

      6. ნატალია ყიფიანი

      7. გიორგი კაპანაძე

      8. ირაკლი ლოლაძე

      9. მარიამ გოგნაძე

      10. ბესიკ ლომსიანიძე

      ოპოზიციის შეთანხმებული მერობის კანდიდატი

      გიორგი რობაქიძე (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5)

      ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

      1. მამუკა დათუაძე - პირველი და მეორე ოფჩა (ოპოზიციის შეთანხმებული კანდიდატი)

      ოპოზიციის შეთანხმებული მაჟორიტარი კანდიდატები

      1. დავით მახარეიშვილი (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ფერსათი, შუბანი

      2. იოსებ კვირიკაშვილი (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ვარციხე, როხი

      3. კირილე წიქორიძე (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - როკითი, დიდველა

      4. ამბროსი დევიძე (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - წითელხევი

      5. ზვიად გუმბერიძე (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ზეგანი, საკრაულა

      6. ნიკა მოსიაშვილი, გირჩი - მეტი თავისუფლება 45 (დიდუბე)

      7. თეიმურაზ კვირიკაძე (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ზედა დიმი, ნერგეეთი, ხანი

    • ხარაგაული

      პროპორციული სია

      1. აკაკი მაჭავარიანი

      2. ვეფხვია გრიგალაშვილი

      3. ირინე ორბელაძე

      4. რაიბულ ლომსაძე

      5. გიორგი ბუაჩიძე

      6. დოდო პაპიძე

      7. ბადრი ჩაჩანიძე

      8. გივი მაჭავარიანი

      9. ციური სებისკვერაძე

      10. ბესიკი ყრუაშვილი

      ოპოზიციის შეთანხმებული მერობის კანდიდატი

      დავით მაღლაფერიძე (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5)

      ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

      1. აკაკი მაჭავარიანი - ლაშე სარგვეში, ღორეშა, ბაზალეთი (ოპოზიციის შეთანხმებული კანდიდატი)

      2. ვეფხვია გრიგალაშვილი - ხევი, ნადაბური (ოპოზიციის შეთანხმებული კანდიდატი)

      3. ზურაბ ხიჯაკაძე - ვარძია, წყალაფორეთი, ხიდარი (ოპოზიციის შეთანხმებული კანდიდატი)

    • ზესტაფონი

      პროპორციული სია

      1. გელა სხილაძე

      2. გოჩა მაკარიძე

      3. რუსუდან ონიანი

      4. ზვიადი სარდანაძე

      5. მირიან ღამბაშიძე

      6. ელენე სარდანაძე

      7. ამირან წაქაძე

      8. თეიმურაზ ფერაძე

      9. ანა კვიჟაშვილი

      10. ჯემალ ცქიტიშვილი

      ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

      1. ხვიჩა გორგოძე - ქ. ზესტაფონი, ოლქი N6

      2. რუსუდან ონიანი - ქ. ზესტაფონი, ოლქი N8

      3. მამუკა ჭიჭინაძე - ქ. ზესტაფონი, ოლქი N10

      4. გელა სხილაძე - ქ. ზესტაფონი, ოლქი N12

      5. თეიმურაზ ფერაძე - ქ. ზესტაფონი, ოლქი N13

    • საჩხერე

      პროპორციული სია

      1. ირაკლი ჯანაშია

      2. ეკატერინე ასლამაზაშვილი

      3. ჯემალი ლაბაძე

      4. ნათია მაკასარაშვილი

      5. ტარიელი გულიაშვილი

      6. ავთანდილ აბრამიშვილი

      7. ნინო ქევხიშვილი

      8. ოთარი გულიაშვილი

      9. ლაშა დავაძე

      10. ნოდარი გვეხიძე

      ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

      1. ლაბაძე ჯემალი - საირხე, ჭორვილა (ოპოზიციის შეთანხმებული კანდიდატი)

      2. მაკასარაშვილი ნათია - ჭალა, ღონა, დრბო, საკოხია, პერევი, თედელეთი, ხახიე (ოპოზიციის შეთანხმებული კანდიდატი)

      3. გულიაშვილი ტარიელი - კალვათა, ქორეთი, პასიეთი (ოპოზიციის შეთანხმებული კანდიდატი)

    • თერჯოლა

      პროპორციული სია

      1. ლევანი კვატაია

      2. რუსუდან კოვზირიძე

      3. ტარიელი ფანჩულიძე

      4. როლანდი მესხი

      5. სოფიკო სიუკაევა

      6. მიხეილი კვატაია

      7. ტარიელ ხოხიაშვილი

      8. თორნიკე სულამანიძე

      9. ელისო სახელაშვილი

      10. ზვიადი გიორგაძე

      ოპოზიციის გაერთიანებული მერობის კანდიდატი

      ზურაბ ბუცხრიკიძე (ევროპული საქართველო - მოძრაობა თავისუფლებისთვის 2)

      ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

      1. კოვზირიძე რუსუდან - რუფოთი, ღვანკითის (ოპოზიციის შეთანხმებული კანდიდატი)

      2. ფანჩულიძე ტარიელი - ალისუბანი (ოპოზიციის შეთანხმებული კანდიდატი)

      3. მესხი როლანდი - ზედა სიმონეთი, ნახშირღელე, ქვედა სიმონეთის (ოპოზიციის შეთანხმებული კანდიდატი)

      4. კვატაია მიხეილი - ახალი თერჯოლა, სიქთარვა (ოპოზიციის შეთანხმებული კანდიდატი)

    • ოზურგეთი

      პროპორციული სია

      1. მიხეილ გოგოტიშვილი

      2. ჯამბულ ღლონტი

      3. მაია ქოჩიშვილი

      4. ზვიად ბზეკალავა

      5. ლავრენტი ქვილორია

      6. თეონა მურუსიძე

      7. ედიშერ ჩავლეიშვილი

      8. გიორგი ხაბალაშვილი

      9. ნანა ბზეკალავა

      10. ლაშა ცერცვაძე

      ოპოზიციის გაერთიანებული მერობის კანდიდატი

      ირაკლი ღლონტი (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5)

      ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

      1. ბზეკალავა ზვიად - ასკანა, ნაგომარი, ძიმითი

      2. მურუსიძე თეონა - ბაილეთი, სილაური, ჯუმათი

      3. ედიშერ ჩავლეიშვილი - ქ. ოზურგეტი, ოლქი N3

      4. ცეცხლაძე ნუგზარ - ლაითური, ნარუჯა

      5. მურმანიშვილი ვალიკო - ლიხაური, მაკვანეთი, ჭანიეთი

      6. ლაშა ცერცვაძე - ურეკი, შრომა

    • ლანჩხუთი

      პროპორციული სია

      1. რამაზ გვარჯალაძე

      2. ამირან გიგინეიშვილი

      3. თეა ორაგველიძე

      4. ბესარიონ დოლიძე

      5. კახაბერ პატარაია

      6. ელეონორა გოგიჩაიშვილი

      7. ვლადიმერ ჩხაიძე

      8. თორნიკე ჯიჯიეშვილი

      9. ლეილა ორაგველიძე

      10. ენვერ ვაშაყმაძე

      ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

      1. გვარჯალაძე რამაზ ქ. ლანჩხუთი, ოლქი N1

      2. ორაგველიძე თეა - ნიგოითი, შუხუთი

      3. პატარაია კახაბერ - ლესა, ჯურუყვეთი

      4. ვაშაყმაძე ენვერ - აკეთი, აცანა, მამათი

      5. გოგიჩაიშვილი ელეონორა - ნიგვზიანი, ნინოშვილი

      6. კუკულაძე რევაზ - გვიმბალაური, ჩიბათი, მაჩხვარეთი

    • ჩოხატაური

      პროპორციული სია

      1. ლია ჩიგოგიძე

      2. გია ჟღენტი

      3. გოჩა დუმბაძე

      4. დოდო სიხარულიძე

      5. ნინო თოდრია

      6. დავით ჩიგოგიძე

      7. ზურაბი ანთაძე

      8. ნათია ხვინჩიაშვილი

      9. თემური უნგიაძე

      10. თემური რამიშვილი

      ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

      1. ჩიგოგიძე ლია - გუთური, ერკეთი

      2. ჟღენტი გია - ჩოხატაური

      3. დუმბაძე გოჩა - ნაბეღლავი, ხევი,დაბა ბახმარო

      4. ანთაძე ზურაბი - ქვენობანი

      5. უნგიაძე თემური - ჯვარცხმა, გორაბერეჟოული

      6. რამიშვილი თემური - ამაღლება, ზომლეთი

      7. თორნიკე მარუმაშვილი - ბერბუკი

      8. თინათინ პავლიაშვილი - დიცი, მერეთი, ტირძნისი

      9. ზურაბ წკრიალაშვილი - ზეღდულეთი, შავშვები

      10. ელზა იმერლიშვილი - ახალუბანი, მეჯვრისხევი

    • ბათუმი

      პროპორციული სია

      1. ვახტანგ კალოიანი

      2. ბადრი გორგაძე

      3. ნონა რომანაძე

      4. გიორგი ქამადაძე

      5. გიორგი ვაშაყმაძე

      6. ნინო ხარჩილავა

      7. ნანა მიქელაძე

      8. ვასილ ჩხარტიშვილი

      9. გიორგი ბეჟანიძე

      10. გიორგი ბეჟანიძე

      ოპოზიციის შეთანხმებული მერობის კანდიდატი

      გიორგი კირთაძე (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5)

      ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

      1. ვახტანგ კალოიანი - ძველი ბათუმის ოლქი

      ოპოზიციის შეთანხმებული მაჟორიტარი კანდიდატები

      1. ნაზი ფუტკარაძე (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ქ. ბათუმი, ოლქი N1

      2. დიმიტრი დარჩია (დროა - ელენე ხოშტარია 32) - ქ. ბათუმი, ოლქი N2

      3. ნუგზარ დუმბაძე (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ქ. ბათუმი, ოლქი N3

      4. ნუგზარ ფუტკარაძე (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5) - ქ. ბათუმი, ოლქი N4

      5. ბექა დიასამიძე (მესამე ძალა - სტრატეგია აღმაშენებელი 1) - ქ.ბათუმი, ოლქი N5

      6. გენადი თებიძე (ლელო 9) - ქ. ბათუმი, ოლქი N7

    • ქობულეთი

      პროპორციული სია

      1. გიორგი ცინარიძე

      2. თემურ ხალვაში

      3. ნონა ტაკიძე

      4. რუსლან გუნთაიშვილი

      5. რევაზ ჯალაღანია

      6. ლალი ხალვაში

      7. გოჩა ბერიძე

      8. თემურ ოქროპირიძე

      9. ლალი ბერიძე

      10. მინდია გორგაძე

      ოპოზიციის შეთანხმებული მერობის კანდიდატი

      ბონდო თედორაძე (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა 5)

      ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

      1. გიორგი ცინარიძე - ციხისძირი

    • ხულო

      პროპორციული სია

      1. თენგიზ ქედელიძე

      2. რაულ ირემაძე

      3. მეგი შაინიძე

      4. თემურ ბერიძე

      5. გოჩა პაქსაძე

      6. მაკა გობაძე

      7. რამაზ ირემაძე

      8. ნუგზარ აბაშიძე

      9. თალიკო ირემაძე

      10. ნუგზარ აბაშიძე

      ევროპული საქართველოს მაჟორიტარები

      1. Roin Iremadze - Agara, Didachara, Tsikhuri

      2. Gennady Tshekladze - Ghorjomi

      3. Kakha Dekanadze - Dekanashvili

    • Khelvachauri

      Proportional list

      1. Levan Lortkipanidze

      2. Ednar Putkaradze

      3. Melano Dumbadze

      4. Gennady Mutidze

      5. Lasha Eliadze

      6. Marine Beridze

      7. Mindia Putkaradze

      8. Irakli Darchidze

      9. Rusudan Abashidze

      10. Merab Tsintsadze

    • Shuakhevi

      Proportional list

      1. Mirza Turmanidze

      2. Revaz Khavanadze

      3. Maya Zoidze

      4. Mikheil Mukutadze

      5. Anzor Putkaradze

      6. Gultame Zoidze

      7. Giuli Turmanidze

      8. Jemal Davitadze

      9. Zebur Kezheradze

      10. Medea Turmanidze

      The candidate for the mayor's office agreed by the opposition

      Roin Zoidze (United National Movement 5)

      Major players of European Georgia

      1. Turmanidze Mirza - Uchamba (agreed candidate of the opposition)

    • Kedah

      Proportional list

      1. Isolda Baramidze

      2. Omar Avaliani

      3. Ilia Zakaradze

      4. Maka Beridze

      5. Vitali Dumbadze

      6. Celestial Malakmadze

      7. Levan Sirabidze

      8. Maka Devadze-Gogidze

      9. Zurab Beridze

      10. Temur Avaliani

The Ultimate Link Directory for SEO Free Netflix, Free prime video and much more Best Chat forum for freebies and giveaways Most Secure Cloud free Secure Video Sharing platform free Earn upto 20$ a day Buy digital products for cheap Download wordpress themes and plugins free Themes Ultimate movies and web series